Oznamujeme Vám, že e-shop bol presunutý na stránky dodávateľa produktu www.renojava.sk. Všetky odkazy na nákup produktov ZINGA sú presmerované na nový e-shop.

Produkty

ZINGA

Antikorózna ochrana všetkých železných kovov studenou galvanizáciou (katodická ochrana) proti atmosferickým vplyvom. Opravy a údržba "bielých" kovov - povrchov ošetrených zinkom a žiarovo zinkovaných povrchov. Účinná ochrana proti korózii všetkých kovových povrchov. 
 

Objednať produkt 

Podrobná charakteristika produktu

Technický list

Zinga


ZINGASPRAY

Antikorózny ochranný náter v spreji obsahujúci 96% zinku v suchej vrstve, vhodný okrem iného aj na rýchle opravy poškodených pozinkovaných povrchov. Poskytuje katodickú ochranu ocele porovnateľnú so žiarovým zinkovaním.
 

Objednať produkt

Technický list

Zingaspray


ALUSPRAY

Rýchloschnúci jednozložkový metalický lak s hliníkovým vzhľadom v spreji, špeciálne vyvinutý na povrch upravený ZINGOU alebo na iný podobne upravený povrch. Suchý film obsahuje vysoký podiel hliníkového farbiva a nízky podiel akrylovej živice.
 

Objednať produkt

Technický list

Aluspray


ZINGALU

ZINGALU je jednokomponentný galvanizačný systém pre aktívnu katódovú ochranu. ZINGALU obsahuje 90% zinku a 4% hliníkových vločiek v suchom filme, ktorý poskytuje dlhotrvajúcu antikoróznu ochranu. Hliníkové vločky vytvárajú ochrannú bariéru a svetlú farbu, ktorá evokuje konvenčne pozinkovaný povch. ZINGALU je ideálny ako samostatný systém, ako aj na opravu a retušovanie poškodených alebo starých, žiarovo zinkovaných, Zingovaných či inak zinkom natretých oceľových konštrukcií.
 
 
 
 
 zingalu_

ZINGALUSPRAY 

Antikorózny ochranný náter v spreji s galvanickými vlastnosťami a plnou katodickou ochranou. Je vhodný ako opravný náter na poškodené alebo staré povrchy upravené žiarovým zinkovaním, Zingou alebo inak pozinkované. Obsahuje 92% zinku a 4% hliníka v suchej vrstve.
Zingaluspray je galvanizačný systém Zinga v spreji pre ľahkú aplikáciu. Zodpovedá žiarovo pozinkovaným povrchom vďaka pridaným hliníkovým vločkám. Zingaluspray stále obsahuje 92% zinku v suchom filme a poskytuje katodickú ochranu železných kovov. Zingaluspray je ideálny na opravu a retušovanie poškodených alebo starých hot-dip galvanizácií  (žiarové zinkovanie ponorom v tavenine), Zingovaných alebo iných štruktúr ošetrených zinkom. 
 

Objednať produkt 

Technický list

Zingaluspary


AQUAZINGA

Antikorózny, dvojzložkový, anorganicko vodný systém na báze zinku (až do 600°C) na ochranu železných kovov s galvanickými vlastnosťami. Výborná a dlhodobá odolnosť voči koróznej agresivite atmosféry pri súčasnom pôsobení vysokých teplôt.
 

Objednať produkt

Technický list

Aquazinga


ZINGATARFREE

Zingatarfree je jednokomponentná vlhkosťou vytvrdzujúca polyuretánová farba. Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou voči vode a korózii (vďaka železitej sľude - MIO časticiam) a taktiež vynikajúcou chemickou odolnosťou. Tieto vlastnosti robia Zingatarfree ideálnou náhradou bitúmenových náterov. Zingatarfree je odporúčaná na použitie v duplexnom systéme s produktom ZINGA na oceľové predmety ponorené alebo vložené do zeme.
 

Objednať produkt 

Technický list

Zinga-Zingatarfree


ZINGALUFER

Jednokomponentná vlhkosťou vytvrdzujúca polyuretánová farba s obsahom sľudy. Železitá sľuda vytvára špeciálnu lamelovú štruktúru, ktorá vytvára tesný film, ktorý pôsobí ako bariérova ochrana a spôsobuje odolnosť voči korózii. Zingalufer sa používa ako tmel na Zingu a ako medzivrstva v trojvrstvovom systéme Zinga.
 

Objednať produkt

Technický list

Zingalufer groep


ZINGACERAM HS

Zingaceram HS je vysoko sušinová dvojzložková podkladová náterová hmota, ktorá môže byť použitá na ZINGA náter. Vzhľadom na vysoký obsah sušiny (HS) vykazuje dobrú kompatibilitu so ZINGA náterom. Zingaceram HS má veľmi dobrú odolnosť proti oderu a vynikajúce vlastnosti na ochranu proti korózii.
 
 

zinga-zingaceram-hs


ZINGACERAM PU

Zingaceram PU je dvojzložková akrylátová polyuretánová farba. Zingaceram PU poskytuje povrchovú úpravu vo väčšine
RAL odtieňov s vynikajúcou priľnavosťou. Vďaka svojim keramickým časticiam (anorganickým, nekovovým materiálom)
poskytuje vysokú chemickú odolnosť a odolnosť voči oderu, čím vytvára mimoriadnu bariéru voči okolitému prostrediu.
Zingaceram PU sa odporúča ako finálny farebný vrchný náter v systéme ZINGA.
 
 
zinga-zingaceram-pu-4l

ZINGASOLV

Riedidlo pre systém Zinga. Obsahuje benzínové rozpúšťadlo (ropné) ľahké aromatické. Zingasolv je C9-C10 aromatické uhľovodíkové rozpúšťadlo. Zingasolv je vyrobený podľa najvyšších štandardov. Neobsahuje detekovateľné množstvo polycyklických aromatických zlúčenín, ťažkých kovov a chlórovaných zlúčenín.
 

Objednať produkt

Technický list

Zingasolv


PU THINNER

Riedidlo pre systém ZINGACERAM PU.
 
Zinga_PU_Thinner

HS THINNER

Riedidlo pre ZINGACERAM HS.
 
zinga-hs-thinner

tHINNER 41

Riedidlo pre ZINGATARFREE, ZINGALUFER. 
 
Zinga_Thinner_41
 

 

Všetky technické listy ZINGA